Florist24 opinie

Opinie o Florist24

Poniżej chcemy zaprezentować kilka wybranych pozytywnych opinii o Florist24 jakie udało nam się znaleźć w ostatnim czasie w Internecie. 

Śledzimy z uwagą wszelkie wpisy na temat świadczonych przez nas usług, opublikowane przez naszych Klientów na forach internetowych, blogach, grupach dyskusyjnych oraz portalach społecznościowych i opiniotwórczych. Wyciągamy wnioski z konstruktywnych negatywnych opinii, jednocześnie ciesząc się coraz liczniejszymi pozytywnymi wpisami. 

Liczymy na to drodzy obecni i przyszli Klienci, że wasze opinie będą po czasie równie dobre.

 

Przykładowe opinie o Florist24 z for internetowych, grup dyskusyjnych i portali społecznościowych (zachowano oryginalną pisownię):

 

Duży wybór wiązanek, dobre ceny, szybka realizacja. Oceniam 5/5.

Paulina Sokołowska z recenzje Facebook

 

Z usług Florist24 miałem okazję korzystać w dość przykrych dla mnie okolicznościach, mianowicie pierwsze zamówienie dotyczyło wiązanki na pogrzeb… Co tu dużo mówić, smutna sprawa, ja byłem w Polsce bez możliwości wyrwania się w kraju, a pogrzeb w Holandii, w Nijmegen… Generalnie większość kwiaciarni, które obdzwoniłem czy wysłałem maila z zapytaniem nie chciała się podjąć takiego zamówienia, albo kręcili nosem, mimo takiej oferty na stronie, więc już straciłem nadzieję, a wyrwać się z kraju na pogrzeb naprawdę nie miałem szans, więc chociaż na tych kwiatach mi zależało… Florist24 znalazłem na jakimś forum z opiniami o kwiaciarniach, bo czas naglił, pogrzeb miał się odbyć w czwartek. Niezbyt entuzjastycznie nastawiony na sukces we wtorek zadzwoniłem na infolinię, gdzie poinformowano mnie, że moje zamówienie może być zrealizowane w 24 godziny… z tego wszystkiego nawet nie przejrzałem wiązanek, bo nie sądziłem, że Florist24 się tego podejmie w ogóle… w każdym razie przejrzałem szybko stronę i wziąłem bukiet kondolencyjny czerwony powiększony. Florist24 faktycznie dostarczył go następnego dnia, byłem zdziwiony, że im się to udało tak szybko, ale jednak. Głupio mi było prosić o zdjęcie, ale od rodziny zmarłego dostałem podziękowania za naprawdę piękny i wyjątkowy bukiet, więc to chyba o czymś świadczy…

Marek Berg z forum OpinieFora.pl

 

nie wiem jak to jest tam z zamówieniem u nich, ale kilka razy dostałam kwiatuszki za pośrednictwem florist24, i innych kwiaciarni internetowych zresztą też. za każdym razem kurier przychodził w gajerku, elegancki, z uśmiechem wręczał bukiecik. a choć nie przepadam za ciętymi kwiatami, to bukiet mi się zazwyczaj podobał. no bo kwiaty ładnie dobrane, przystrojone, zapakowane, czyli tak jak to powinno wyglądać. ogólnie fajna sprawa tak dostać, nie ma co się zastanawiać.

Karolcia83 z Wykop.pl

 

Nie chwaląc się, kilkukrotnie zdarzało mi się otrzymywać od mojego TŻta, bukiety kwiatowe za pośrednictwem florist24 właśnie. Moja opinia będzie więc z perspektywy osoby obdarowanej, mam nadzieję, że także ci się przyda Andrzeju. No więc kwiaty dostarcza kurier, przeważnie ta sama osoba - elegancko ubrany młodzieniec, pod krawatem, zawsze z uśmiechem na twarzy. Kurier przekazuje kwiaty, wręcza liścik, życzy wszystkiego dobrego, i żegna się uprzejmie. Sam bukiet, niezależnie od tego z czego się składał, zawsze robił na mnie ogromne wrażenie. Kompozycja kwiatowa dobrze dobrana, z delikatnymi ozdobnikami, zapakowany w zależności od pory roku. Zawsze przyjemnie jest dostać coś takiego, szczególnie w trakcie rozłąki z ukochanym...

Magda z Blogspot.com

 

Ostatnio zamawiałam na florist24 bukiet z okazji ślubu dla przyjaciółki, na której uroczystości nie mogłam być. Poczytałam opinie o kwiaciarniach i powiem wam, że zanim wybierzecie kwiaciarnie wysyłkową, radzę sprawdzić z jakimi kwiaciarniami stacjonarnymi współpracuje, i jakie one mają opinie. Przecież firma mieszcząca się np. w warszawie nie dostarczy wam kwiatów w dwie godziny powiedzmy do szczecina! Ja poszperałam w partnerach kilku najbardziej znanych kwiaciarni i stanęło na florist24. Przecież to te kwiaciarnie wysyłają są wykonawcami Waszych bukietów a nie osobiście np. florist24 czy inna poczta. A, ze oni dobierają sobie partnerów sami, to na tej podstawie możecie ocenić czy warto zamawiać czy nie. To samo z dniem matki czy innymi popularnymi okazjami, wiadomo, że wtedy jest kocioł i mogą być pewne opóźnienia, ale to w granicach rozsądku. Jeśli chodzi o moje zamówienie z florist24, to dotarło na czas, jeszcze przed ślubem, razem z czekoladowymi upominkami, kwiaty odpowiadały tym ze zdjęcia na stronie i zawartość słodkiego koszyka tez. Ogólnie jestem zadowolona i będę polecać florist24 i korzystać przy różnych okazjach, ale tak jak mowie, poprzedziłam to konkretnym researchem, żeby uniknąć klapy.

Mania z forum OpinieFora.pl

 

Więcej opinii na temat Florist24, znajdziesz w Internecie.